Uruchamiamy nowy panel Klienta

Od dzisiaj stopniowo uruchamiamy nowy Panel Klienta, który wprowadza nie tylko zmiany w wyglądzie, ale też będzie bardziej funkcjonalny.

Z najważniejszych zmian to system logowania, każdy użytkownik może zalogować się teraz za pomocą maila i hasła lub loginu i hasła.

(Pamiętaj: Stare loginy nie działają).

Kolejną dużą zmianą to system składania zamówień. Zostały wprowadzone zmiany od formularzy rejestracyjnych do możliwości wykorzystywania punktów partnerskich i kodów promocyjnych na wybrane usługi. Następnie zmieniła się strefa dla klienta, poprawiony został formularz edytujący Twoje dane.

Została dodana opcja skarbonka "PP" gdzie za zakup wybranych usług lub jeżeli będziecie polecać usługi wordkom.pl dostaniecie punkty, którymi będziecie mogli zapłacić za kolejne zakupione usługi, a także wiele dużych i małych zmian które pozwolą jeszcze sprawniej zarządzać swoimi usługami.

Proszę abyście pisali do nas co usprawnić, jakie dać informacje, czego wam najbardziej brakuje przechodząc do wordkom.pl.

Wszystkie wasze prośby i propozycje proszę pisać na adres email: bok@wordkom.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Obiecujemy, że dołożymy wiele starań aby jeszcze bardziej zacieśniała się nasza współpraca.


<< Powrót