Certyfikaty Comodo Positive SSL za 24,6 zł brutto

Mamy dla was kolejną promocję, tym razem na Certyfikaty Comodo Positive SSL za 24,6 zł brutto (ok. 20 zł netto).

Z przykrością informujemy, że jesteśmy w posiadaniu tylko 15 certyfikatów po takiej cenie, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń. Certyfikaty Comodo nie występują jeszcze w ofercie wordkom.pl, tym bardziej zachęcam do zakupu.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SSL?


Szyfrowanie poufnych informacji - Stosowanie Certyfikatów SSL to dziś podstawowa, najpopularniejsza metoda zabezpieczania poufnych danych przesyłanych między użytkownikiem a stroną internetową. Gdy używany jest certyfikat SSL, informacje przesyłane między komputerami i przeglądarkami stają się nieczytelne dla wszystkich uczestników sieci, poza serwerem z którego wysyłane są informacje. Chroni to przed atakami hakerów i kradzieżą tożsamości.

Zdobywanie zaufania swoich klientów - Certyfikat SSL pomaga zdobyć zaufanie swoich klientów. Wg Gartner Survey, prawie 70% kupujących online zrezygnowało ze swoich transakcji, ponieważ witryna była nie"zaufana". W tych przypadkach, 64% kupujących wskazuje, że obecność znaku zaufania (certyfikatu), spowodowałby sfinalizowanie transakcji.

Ranking pozycji SEO - W sierpniu 2014 roku Google zaskoczył nas, wprowadzając nowy czynnik decydujący o rankingu w wyszukiwarce. Na blogu ogłoszono, że nagradzane będą strony, które wykorzystują szyfrowanie HTTPS (SSL) o zwiększonej ekspozycji w wyszukiwarkach internetowych, tym samym dał sygnał wszystkim właścicieli stron internetowych do przełączania się z HTTP na HTTPS, który zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo w Internecie. Dlatego pomyśl o certyfikacie SSL, bo bez niego tracisz do konkurentów.


<< Powrót