Certyfikaty SSL Thawte


Thawte wystawił blisko milion certyfikatów SSL chroniących nazwy domen w ponad 240 krajach. Thawte ma swoją siedzibę w PRA i jest pierwszym wystawcą certyfikatów spoza Stanów Zjednoczonych. W 2000 roku połączył się z VeriSing i jako główny konkurent wystawców amerykańskich szybko zyskał 40% udziału w rynku certyfikatów SSL. Zaletą Thawte jest wielojęzyczne wsparcie za pośrednictwem czatu, przez telefon i e-mail. Wszystkie certyfikaty Thawte SSL posiadają zielony kolor paska adresu oraz pieczęć bezpieczeństwa, zwiększając tym samym zaufanie odwiedzających stronę.


Nazwa produktu Walidacja Wydanie Cena Gwarancja
Thawte SSL 123 DV 10 minut140 zł
$100,000Zamów
Nazwa produktu Ochrona Szyfrowanie Klucz Green Bar
Thawte SSL 123 Single domain 256-bit 2048 bits Zamów

Dlaczego certyfikaty SSL Thawte?

Thawte jest jednym z najstarszych dostawców SSL na świecie. Długoletnia obecność na światowym rynku zaowocowała rozwojem oferty i dopasowaniem produktów dla wszystkich typów działalności internetowej. Thawte zapewnia najbardziej popularny rodzaj certyfikatów SSL, takich jak DV, OV, EV.

Certyfikat SSL Thawte to wydatek wyższego rzędu, jednak większe instytucje (np. banki) lub strony internetowe korporacji powinny posiadać zabezpieczenia na możliwie najwyższym poziomie. Proponujemy, aby korzystać z takich certyfikatów SSL zarówno dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.


Metody walidacji Domain Organization Extended
Kontrola własności domeny poprzez e-mail
Sprawdzanie Biznesu / Dokumenty Organizacji
Zielony pasek adresu
Średni czas wystawienia SSL 5 minut 3 dni 4-7 dni
Poziom zaufania klienta