Extended Validation SSL Certificates

Certyfikat SSL EV gwarantuje najwyższy poziom zaufania i bezpieczeństwa. Zakup certyfikatu wiąże się z przeprowadzeniem kompleksowej weryfikacji podmiotu starającego się o certyfikat oraz z podaniem precyzyjnych danych firmy i dostarczeniem kompletu dokumentów w języku angielskim. Certyfikat przeznaczony jest do zabezpieczenia stron WWW oraz danych przekazywanych przez sieć Internet.

Certyfikaty EV gwarantują ochronę podczas wykonywania transakcji online na kwotę do $1,500,000. Dzięki temu klienci mogą czuć się bezpiecznie, gdy za pomocą strony internetowej dokonują transferu pieniędzy. Strony WWW zabezpieczone tym certyfikatem wyświetlone są z zielonym paskiem adresu www w przeglądarce. Dodatkowo, jak w przypadku certyfikatów OV, w informacjach o certyfikacie wyświetlane są dane Twojej firmy. Dzięki temu Twoi klienci mają pewność, że ich dane chronione są we właściwy sposób. Zabezpieczenie strony certyfikatem klasy EV wiąże się z dodatkowym prestiżem.

Certyfikat SSl EV polecany jest dla dużych korporacji, banków oraz firm, które chcą wzbudzać zaufanie w sieci.


Nazwa produktu Walidacja Wydanie Cena Gwarancja
GeoTrust True BusinessID with EV EV 2-10 dni675 zł
$150,000Zamów
Symantec Secure Site EV EV 5 dni3120 zł
$1,500,000Zamów
Nazwa produktu Ochrona Szyfrowanie Klucz Green Bar
GeoTrust True BusinessID with EV Multiple domain 256-bit 2048 bits 1Zamów
Symantec Secure Site EV Multi-Domain 256-bit 2048 bits 1Zamów

Porównanie certyfikatów SSL

Obecnie na rynku firmy oferują dużą ilość różnorodnych certyfikatów. Aby zrozumieć, co każdy z nich robi i który zapewni wystarczającą ochronę twojej stronie proponujemy skorzystać z porównywarki. Za jej pomocą przekonacie się Państwo, że nie cena jest kluczową kwestią przy wyborze certyfikatu - tańsze produkty mają czasami więcej możliwośći niż te droższe.

Metody walidacji Domain Organization Extended
Kontrola własności domeny poprzez e-mail
Sprawdzanie Biznesu / Dokumenty Organizacji
Zielony pasek adresu
Średni czas wystawienia SSL 5 minut 3 dni 4-7 dni
Poziom zaufania klienta