Wybierz certyfikat SSL

Nieważne, czy jesteś rozwijająca się firmą, czy dopiero uruchomiłeś bloga, aby podzielić się swoimi doświadczeniami, mamy odpowiedni certyfikat dla Ciebie!
Domain Validation

Zabezpiecza pojedynczą domenę. Weryfikacja przez email. Wydawany w ciągu 5 minutZobacz ofertę

Organization Validation

Zabezpiecza pojedynczą domenę. Tylko dla firm i organizacji. Wydawany w ciągu 1-3 dniZobacz ofertę

Extended Validation

Zabezpiecza pojedynczą domenę Zielony pasek adresu
Wydawany w ciągu 2-7 dniZobacz ofertę

Wildcard

Dowolna liczba subdomen.
Weryfikacja przez email. Wydawany w ciągu 5 minutZobacz ofertę


Certyfikat SSL potrzebujesz, gdy:

  • prowadzisz własny sklep internetowy lub sprzedaż w Internecie
  • chcesz zachować bezpieczeństwo na stronach logowania
  • chcesz podnieść ranking strony w Google
  • publikujesz informacje wymagające uwiarygodnienia
  • przekazujesz poufne informacje za pośrednictwem Internetu
  • przetwarzasz dane osobowe

Certyfikaty SSL są narzedziem zapewniającym ochronę witryn itrnetowych. Gwarantują zachowanie poufności danych przesyłanych drogą elektorniczną.Pełne bezpieczeństwo i ochrona jest efektem szyfrowania komunikacji między komputerem twoim, a twojego klienta. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informację o właścicielu domeny, jego adresie itd... Dane te są zabezpieczone kryptograficznie, rozpoznasz je po znajdującej się w pasku adresu kłótce lub https:// w przeglądarce internetowej.


green bar

Zobacz co nas wyróżnia

Zapewnij swoim klientom najsilniejszy poziom szyfrowania danych aż do 256 bitów.
Nasz certyfikat SSL wzbudza poczucie bezpieczeństwa i zaufanie klientów, co zaowocuje zwiększeniem Twojej sprzedaży.
Email Hosting Professional Look

SSL dopasowane do Twoich potrzeb

Wiesz, że musisz użyć certyfikatu SSL w celu zabezpieczenia witryny, ale zastanawiasz się, który będzie odpowiedni? Bez obaw! Posiadamy wszystkie rodzaje certyfikatów (DV, OV, EV). Zawsze znajdziesz taki, który jest odpowiedni dla Twojego biznesu.

Email Hosting Easy Setup

Szybka konfiguracja i łatwe zarządzanie

Zabezpiecz swoją stronę w kilku prostych krokach. Wszystko, co musisz zrobić, to zakupić certyfikat przez stronę wordkom.pl, nastepnie dokonać płatności, potwierdzić wydanie certyfikatu i zainstalować certyfikat na serwerze.

Email Hosting Spam Free

Zacznij chronić się przed phishing

Zainstalowanie certyfikatu SSL jest pierwszym krokiem w kierunku zabezpieczenia się przed phishingiem. Szyfrując połączenie certyfikatem SSL, chronisz swoich klientów przed atakami wyłudzenia ich danych osobowych
Email Hosting Mobile Compatible

Ponad 99% zgodności przeglądarki

Nasze certyfikaty SSL są poprawnie rozpoznawane przez 99% wykorzystywanych przeglądarek internetowych oraz większość urządzeń mobilnych (telefony komórkowe, smartfony, tablety). Bez względu na to jakiej przeglądarki używa odwiedzający, zawsze ma gwarancję, że jego dane i transakcję są bezpieczne.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SSL?

Szyfrowanie poufnych informacji - Stosowanie Certyfikatów SSL to dziś podstawowa, najpopularniejsza metoda zabezpieczania poufnych danych przesyłanych między użytkownikiem a stroną interntową.Gdy używany jest certyfikat SSL, informacje przesyłane między komputerami i przeglądarkami stają się nieczytelne dla wszystkich uczesników sieci, poza serwerem z którego wysyłane są informacje. Chroni to przed atakami hakerów i kradzieżą tożsamości.

Zdobywanie zaufania swoich klientów - Certyfikat SSL pomaga zdobyć zaufanie swoich klientów. Wg Gartner Survey, prawie 70% kupujących online zrezygnowało ze swoich transakcji, ponieważ witryna była nie"zaufana". W tych przypadkach, 64% kupujących wskazuje, że obecność znaku zaufania (certyfikatu), spowodowałby sfinalizowanie transakcji.

Rozpoznawalność marki - posiadanie Certyfikatu SSL odzwierciedla użytkownikom, w tym Twoim potencjalnym klientom, że jesteś poważnym kontrahentem, któremu warto zaufać.

Ranking pozycji SEO - W sierpniu 2014 roku Google ogłosiło, że strony wykorzystujące szyfrowanie HTTPS (za pomocą certyfikatów SSL), mają pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania. Wszystko po to, by zachęcić do korzystania z certyfikatów, a w rezultacie zwiększyć bezpieczeństwo wymiany danych.SZYFRUJE DANE

za pomocą zaawansowanych mechanizmów metod kryptograficznych zabezpiecza dane przed ich odczytaniem przez osoby do tego nieuprawnione.

POTWIERDZA AUTENTYCZNOŚĆ

Certyfikat zawiera informacje, które mogą zostać zweryfikowane przez odwiedzających stronę.Co to jest Certyfikat SSL?

SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych, przyjęto go jako standard szyfrowania na stronach internetowych. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych drogą elektroniczną. Protokoły jakie wykorzystują SSL to: HTTP, FTP, TELNET itp.

Bezpieczny sklep i chronieni klienci

Osoby które zdecydowały się na zakup certyfikatu do swojego sklepu, oprócz bezpieczeństwa swoich danych również zabezpieczają dane klientów chcących robić zakupy na ich sklepie. Sklep dzięki certyfikatowi jest lepiej odbierany przez klientów oraz przez wyszukiwarkę google, która od niedawna zaczeła umieszczać strony z certyfikatem SSL wyżej niż pozostałe strony.

Rodzaje Certyfikatów SSL

Certyfikaty SSL dzieli się na moc szyfrowania i klasę certyfikatu. Względem mocy szyfrowania dzielimy na SSL 128 bitowy i SSL 256 bitowy, a względem klas na Certyfikaty klasy DV (Domain Validation) i Certyfikaty klasy OV (Organization Validation). Najmocniejszym kluczem szyfrującym jest certyfikat SSL 256 bitowy, klasy OV do jego złamania człowiek potrzebuje 2 bilionów lat oraz pomocy superkomputera.

Jak rozpoznać SSL?

Główną informacją o tym, iż sklep bądź strona internetowa posiadają certyfikat szyfrujący SSL jest wygląd adresu URL. Adres strony z SSL'em zaczyna się od protokołu https:// i w przeglądarce strony wyswietla się kłódka informująca iż witryna jest chroniona. W zależności od certyfikatu rodzaj wyświetlania informacji o właścicielu witryny, może się różnić.